Artık E-Ticarette De Sizinleyiz!

Dünyamız hızla gelişiyor. Gün geçmiyor ki teknolojide yeni bir gelişme yaşanmasın.

Günümüzdeki alışveriş sistemi hızlı bir şekilde değişiyor. Satış ve pazarlama teknikleri bu değişime ayak uydurmaya çoktan başladı diyebiliriz.

Çelik Çesa Şirketler Grubu olarak 15 yılı aşkın süredir hayvancılık sektörü için canlı hayvandan sperma ve embriyo teminine, aşı ve koruyucu hekimlik hizmetlerinden beslenme ve bakıma, hijyenden medikal ve operasyon malzemelerine ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünleri, gerek yerel mağazalarımız, gerek mobil ekiplerimiz vasıtası ile sektöre sunmaktayız.

Günlük hayatımızda olduğu gibi sektörümüzde de kullanıcıların fiziksel mağazalardan ürün tedarik etmek yerine, internet alışverişine doğru tercihlerinin arttığını görüyoruz. Buradan hareketle daha geniş kitlelere daha ekonomik fiyatlar ve geniş ürün portföyü sunabilmek adına e-ticaret alanında da ayrı bir girişimde bulunduk. Agro Pet Market, markasıyla kullanıcılarımızın hayvancılık ürünleri dışında gıdadan tekstile, pet ürünlerinden kırtasiyeye ihtiyacı olan birçok alanda ürün sunarak sektörümüzün pazaryeri olma misyonuyla faaliyetlerimize başladık.

9 Şubat 2019 itibariyle yayına başlayan  www.agropetmarket.com ile şu an için yaklaşık 6.000 çeşit ürünle kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Daima en güncel ve kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlarla kullanıcılarımıza sunmak için gerek ürün portföyümüzü gerekse teknik altyapımızı sürekli geliştiriyoruz.

Agro Avrasya olarak ise, işletmelerdeki verimliliğin arttırılması için doğru bakım ve besleme alanlarında ihtiyaç duyulan her türlü ekipman, proje ve teknik desteğin sağlanması konusunda işletmelerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Özellikle orta ve büyük hacimli işletmelerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha iyi karşılamak ve hizmet odaklı bir çalışma modeli geliştirmek adına mobil teknik ekiplerimiz ile yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Özetle, Agro Avrasya markasına  farklı bir kimlik kazandırılarak, orta, orta üstü ve A sınıfı işletmeler özelinde hizmet odakli hedeflendirme ve konumlandırma yaparken www.agropetmarket.com ile de büyük küçük tüm üreticilerimize çok daha geniş yelpazede nitelikli ürünü temin edebilecekleri güvenilir ve ekonomik bir platform oluşturmayı amaçlıyoruz.